Medal za zasługi dla naszych Parafian

W niedzielę 29 czerwca 2014 czworo naszych Parafian otrzymało z rąk J. E. Kazimierza Kardynała Nycza MEDAL ZA ZASŁUGI DLA ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ. Są to: pani Irena Galster, pani Alicja Karwowska, pani Wanda Parol i pan Jerzy Tempski – członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i Żywego Różańca. Uroczystość wręczenia medali miała miejsce w Archikatedrze Warszawskiej 29 czerwca o […]

W niedzielę 29 czerwca 2014 czworo naszych Parafian otrzymało z rąk J. E. Kazimierza Kardynała Nycza MEDAL ZA ZASŁUGI DLA ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ.

Są to: pani Irena Galster, pani Alicja Karwowska, pani Wanda Parol i pan Jerzy Tempski – członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i Żywego Różańca. Uroczystość wręczenia medali miała miejsce w Archikatedrze Warszawskiej 29 czerwca o godz  10:30. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkich Parafian zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej uroczystości, która jest już dostępna w galerii.